Federacja Vendetta – witamy serdecznie!

Po wielu miesiącach pracy nad kształtem i zasadami rywalizacji między ekipami możemy oficjalnie przywitać się z Wami! Federacja Vendetta – witamy serdecznie!

Pomysł założenia nowej organizacji, która skupiała by wokół siebie grupy kibicowskie powstał w 2020 roku. Jednak pandemia i związana z nią niepewność, wymusiła na nas przesunięcie w czasie prac nad tym projektem. Chcemy pokazać zarówno fanom sportów walki, jak i zagorzałym fanatykom, którzy utożsamiają się z określonymi klubami, nową jakość i spojrzenie na temat. Chuligani staną naprzeciw siebie, jednak wszystko w sportowej rywalizacji na zasadach MMA. Tu nie ma miejsca na partyzantkę czy gorącą głowę. Tylko wola walki i umiejętności są w stanie zbliżyć ekipę do zwyciężenia całej gali i zainkasowania 50.000 złotych. 8 ekip, ale tylko jedna uniesie swoje ręce w geście triumfu.

Polecamy śledzić nasze social media, aby być na bieżąco, niedługo odkrywamy kolejne karty gali VENDETTA I.